ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 reclamatie spartacus[rezolvat]

Go down 
+2
TeArS_AngeL
Mar!us
6 posters
AuthorMessage
Mar!us

Mar!us


Posts : 7
Join date : 2008-02-09

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 9:35 am

Deja mam saturat de spartacus de multe ori ma muta in timp ce joc de la o echipa la alta cum vrea el.Tot ma face codat mio dat gag azi asa aiuria.Azi in timp ce jucam nuke am luat kick de la STEAM din cauza unei erori de BIND iar el a zis ca am coade si mio dat ban.Si tot ma ameninta ca imi da fuckoff.In fine oricum nu asa ar trebui sa fie un admin.
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 5:38 pm

Faza cu mutatul e de la server(Ptb-tine tot timpul echipele echilibrate)dar acum nu zic ca nu te-ar putea muta si spartacus.oricum mai greseste si spartacus dar owner-ul decide ce se intampla.spor la joc Twisted Evil
Back to top Go down
InfeRnaL
Moderator
Moderator
InfeRnaL


Posts : 42
Join date : 2007-12-06
Age : 114
Location : pE LuNA RoSiE

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 4:29 pm

oricum fazele cu banatul nu sunt de trecut cu vederea...daca nu ti-a luat nici o poza atunci nu avea dreptul sa iti dea ban...deci spartacus ai 1,show a zis la 2 reclamatii scoate adminuu indiferent de cine este
Back to top Go down
SpArTaCuS




Posts : 25
Join date : 2007-12-26
Age : 30
Location : RESHITZA

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 9:14 am

Draga Infernal...i-am dat ban sa nu-i dau fuckoff...fiindca a scris cam aja:''k a apasat pe butonul F9 si shia activat cheat'' cheat kre inseamna coade...deci te rog nu te baga dak nuj. Am vb cu joker si a zis k nu se pune la reclamatii
P.S:Il am martor pe lame??eu k si-a activat atunci coadele
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 9:15 am

deci: spartacus este unul dintre putzinii admini care isi face treaba ! dupa ce a recastigat dreptul sa primeasca admin ...da ban pt lag , pastreaza ordinea pe svr , respecta mai bine decat oricine regulamentul adminilor....
cat depre marius ... nus ce sa spun sunt zile cand si eu il consider codat desii sta langa mine si il cunosc .. are omul toane cand da + bine... erori se mai fac dar pt asta nu cred ca este cazul sa facem din tzantar armasa!
continua asa spartacus ! cheers
Back to top Go down
High




Posts : 12
Join date : 2008-01-25

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: High   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 11:44 am

Sparatacus ala ii total diferit nul stii tu cum ii el
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:43 pm

mosule din momentul de cand intru eu pe svr pana cand plec nu face greseli majore,tzie calr ca daca greseste plateste nu? Twisted Evil
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 4:29 pm

E degeaba faza asta.Cat esti Tu e ordine pe server.cat nu esti fiecare face ce ii tuna prin cap.multi profita de atentia lu Showm4n si incep sa se simta prea bine pe server.in fine chiar am avut exemplar aseara si nu e singurul.ar fi multe de zis dar eu imi vad de treaba dar sa nu fiu calcat pe coada prea tare de unii increzuti.dar asa se intampla cu unu caruia ii dai atentie prea multa incepe sa faca legea.am fost acuzat ca fac legea pe server dar poate nu s-au uitat mai bine ce fac.pacat ca nu se colaboreaza mai mult pe server si pe forum.vad ca majoritatea adminilor nu au stres cu forumul.de asta cand le zici ceva pe server ei nu stiu de unde a venit ideea(lipsa informarii de pe forum si lipsa activitatii de echipa). Twisted Evil
Back to top Go down
High




Posts : 12
Join date : 2008-01-25

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: High   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 11:32 am

ANgel nu ca nu se streseaza nu au habar sa se inregistreze pe un forum !!!!!



Atenti cum dati adminele Jok3r dati admine unuia care nu stie sasi fac un cont pe forumm!! uitativa si voi la alte sv care au forum care nu se integsirteaza [e forum admin sters !!!
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 2:03 am

Nu zici rau high.majoritatea adminilor au postat doar pentru admin.in rest nu i-am mai vazut sa se implice cum ar trebui sa o faca.e greu sa faci ceva daca unii nu vor.unii admini chiar sunt in plus.dar ma deranjeaza ca nu este activitate pe forum. Twisted Evil inca nu au inteles ce inseamna sa te ridici mai sus la calitate Sleep
Back to top Go down
InfeRnaL
Moderator
Moderator
InfeRnaL


Posts : 42
Join date : 2007-12-06
Age : 114
Location : pE LuNA RoSiE

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 1:02 pm

dar totus spartacus mai are admin???ca si asa nar trebui sa mai aibe
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 8:59 am

Locked
Back to top Go down
Sponsored content





reclamatie spartacus[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: reclamatie spartacus[rezolvat]   reclamatie spartacus[rezolvat] Icon_minitime

Back to top Go down
 
reclamatie spartacus[rezolvat]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» reclamatie[rezolvat]
» Reclamatie !!![rezolvat]
» reclamatie[rezolvat]
» reclamatie lui j.zor[rezolvat]
» Reclamatie[rezolvat]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Serverul ResitaZone:::... :: <===Reclamatii===>-
Jump to: