ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ReY
Main Admin
Main Admin
ReY


Posts : 33
Join date : 2007-12-20
Location : Resita

Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat] Empty
PostSubject: Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat]   Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat] Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 10:02 am

Ar trebui ca adminii inactivi pe forum sa fie suspendati din functia de admin.De exemplu nu intra timp de 2 zile pe forum 3 zile fara admin nu intra deloc pe forum sa nu mia aiba admin pentru ca si asa sv si forumu este facut de anu trecut si avem doar 50 de useri iare adminii care sunt pe server nu mai intra deloc pe forum.ei se inregistreaza doar pentru a cere admin si atat.Pe foarte multe servere se practica regula asta.In asa fel vor fi si mai multe pareri la cererile de admin la reclamatii.etc etc
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat]   Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat] Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 5:25 pm

Nice Twisted Evil ....s-ar dezvolta multe si pe forum si pe server daca ar fi cooperare intre admini.dar ce sa faci...pacat de sugestie e foarte buna.si eu am sugerat ca admini sa zica pro sau contra la cerere slot sau cerere admin.succes eu sunt PRO aici Twisted Evil
Back to top Go down
 
Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» jr z0r[rezolvat]
» ...[rezolvat]
» SaL!![rezolvat]
» .....[rezolvat]
» Cerere[rezolvat]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Despre Forum:::... :: <===Sugestii Forum===>-
Jump to: