ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Te Rog frumos citeshte AICI .

Go down 
2 posters
AuthorMessage
SpArTaCuS




Posts : 25
Join date : 2007-12-26
Age : 30
Location : RESHITZA

Te Rog frumos citeshte AICI . Empty
PostSubject: Te Rog frumos citeshte AICI .   Te Rog frumos citeshte AICI . Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 5:28 am

Park inainte atzi spus k un player primeshte adminu dupa ce isi face slot shi cerere(sau macar cerere).Din cate vad xEn0n nici macar nu e membru al forumului shi nu are admin.
P.S: adminu meu shi al lui au fost scoase k ne-am injurat . Joker pe ceilalti nui vede ce fac Neutral numa pe mn shi pe xen neo prins k ne-am inj shi pacpac adio admin Neutral... sincer nu mi se pare corect fatza de ce fac alti "admini".... shi dak s-ar putea ....
IMI CER SCUZE K M-AM INJURAT PE SER CU XEN..PROMIT K IMI PUN FERMOAR LA GURA.Joker te rog frumos mai gandeste-te ,eu eram unul din putinii admini kre iji fac treaba.Te rog frumos dak ai vrea sa mi-l redai..k asta nu e o gresheala majora k sa mi se scoata adminu
MULTUMESC
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Te Rog frumos citeshte AICI . Empty
PostSubject: Re: Te Rog frumos citeshte AICI .   Te Rog frumos citeshte AICI . Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 10:17 am

apai nu ai fost singurul care a injurat pe server ca multi fac acest lucru acuma pacat ca ai ramas si tu fara admin dar in legatura cu xenon am inteles ca la injurat pe Joker.. acuma eu nu stiu exact..:d eu sunt pro pt ca adminul sa ti se redea:P
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

Te Rog frumos citeshte AICI . Empty
PostSubject: Re: Te Rog frumos citeshte AICI .   Te Rog frumos citeshte AICI . Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 2:47 am

Sparta ... citeste te rog si la sugesti forum sa fi si tu de acord cu ce am zis eu acolo daca ti se pare ok si atuncea am vedea de ce nu mai are admin unu si altu si daca este cineva Nou vom sti si noi :)scuze ca am facut inca un topic..dupa al meu Sad
Back to top Go down
Sponsored content





Te Rog frumos citeshte AICI . Empty
PostSubject: Re: Te Rog frumos citeshte AICI .   Te Rog frumos citeshte AICI . Icon_minitime

Back to top Go down
 
Te Rog frumos citeshte AICI .
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Te Rog frumos citeshte AICI .
» Te ROG Frumos Citeste AICI
» Te ROG Frumos Citeste AICI
» Next map luati de aici
» Citeste Aici[rezolvat]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Serverul ResitaZone:::... :: <===Anunturi si Discutii Libere===>-
Jump to: