ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Cerere Admin....[rezovat]

Go down 
5 posters
AuthorMessage
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Cerere Admin....[rezovat] Empty
PostSubject: Cerere Admin....[rezovat]   Cerere Admin....[rezovat] Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 5:19 am

-Nick: <InFaMoUs>
-Motiv: Un admin mic daca se poate,asa as putea avea de grija de server(no cod,no lag)
-Time:2 zile si sunt in crestere(eram in trecere si am zis sa incerc serverul si mi-a placut)
-P.Time:3 ani de counter strike
P.S: Ma Descurc La Servere De Counter Strike,Ma Descurc SI La Forum-uri,Am Mai Avut Admin
Ai Nevoie de Ajutor...lasa un raspuns aici
Mersi


Last edited by on Tue Feb 12, 2008 4:01 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sh0wM4n
Admin
Sh0wM4n


Posts : 38
Join date : 2007-12-05
Age : 34
Location : MuNcHeN

Cerere Admin....[rezovat] Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin....[rezovat]   Cerere Admin....[rezovat] Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 10:44 am

Da man ... am vazut ca esti cam tot timpu de cand ai intrat pe sv si cred ca iti voi da admin... sa atepti sa raspunsu lu infernal .. Razz
Back to top Go down
http://www.resitaz0ne.page.tl
InfeRnaL
Moderator
Moderator
InfeRnaL


Posts : 42
Join date : 2007-12-06
Age : 114
Location : pE LuNA RoSiE

Cerere Admin....[rezovat] Empty
PostSubject: sal   Cerere Admin....[rezovat] Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 3:41 am

imi place cum joaca,merita admin din plin dar macar mai azi sa il vad pe servar sa nu dam admin chiar asa peste noapte;).
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

Cerere Admin....[rezovat] Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin....[rezovat]   Cerere Admin....[rezovat] Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 9:42 am

Parerea mea este ca stie baiatul in ale adminatului .. se vede des pe svr , are ochi buni pt a depista coadele , stie sa faca diferentza intre skill si cod, e linistit .
Nu stiu daca parerea mea conteaza sau nu conteaza spun aceste cuvinte de lauda pt el pt ca imi palce deosebit de mult comportamentul lui pe svr fatza de restul play-erilor ..
respect !
Back to top Go down
g0gH1




Posts : 1
Join date : 2008-01-16

Cerere Admin....[rezovat] Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin....[rezovat]   Cerere Admin....[rezovat] Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 4:43 am

Imi place de el ,stie cs foarte bine si joaca des pe server . IL vad zilnik . Tine`o tot asa
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Cerere Admin....[rezovat] Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin....[rezovat]   Cerere Admin....[rezovat] Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 4:01 am

Topic Closed Si Rezolvat
Back to top Go down
Sponsored content





Cerere Admin....[rezovat] Empty
PostSubject: Re: Cerere Admin....[rezovat]   Cerere Admin....[rezovat] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Cerere Admin....[rezovat]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cerere de admin
» cerere admin
» Cerere Admin[rezolvat]
» Cerere admin[rezolvat]
» RE-cerere admin :D[rezolvat]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Serverul ResitaZone:::... :: <===Cerere Admin===>-
Jump to: