ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Reclamatie OvaS[rezolvat]

Go down 
5 posters
AuthorMessage
High




Posts : 12
Join date : 2008-01-25

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: Reclamatie OvaS[rezolvat]   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 5:15 am

Deci eram pe aztec eu si cu prietenul meu SlimShady acesta a omorat 3 deodata printre care se numara si ovas dupa aceaa ovas cel viteaza la injura cu mm Slim (scz de limbaj)iam spus vb frumos ratatule (ma enervat ca vazusem ca ii si admin si un admin sa vb asa ca tea luat cinvea .... total o prostie sa nu existe discutii am facut si ScreenShoturi Wink Wink



-ScreenShot 1
4http://img143.imageshack.us/my.php?image=ovasju4.png

-ScreenShot 2
http://img100.imageshack.us/my.php?image=ovas2is4.png


-ScreenShot 3

http://img161.imageshack.us/my.php?image=ovas3uy0.png


-Screenshot 4
http://img161.imageshack.us/my.php?image=ovas4bd7.png


Am vazut ca sv e foarte bun detine niste plginuri foarte bune pe care altii nu le beneficeaa in schimb lipsesc adminii demni de a detine un admin pe care altii nu beneficeaza de asa ceva
Back to top Go down
High




Posts : 12
Join date : 2008-01-25

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: High   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 2:43 pm

se pare ca nimeni nu posteaza am scirs eu Poem as eu divina daca nu se uita nimeni ...
Back to top Go down
ReY
Main Admin
Main Admin
ReY


Posts : 33
Join date : 2007-12-20
Location : Resita

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Reclamatie OvaS[rezolvat]   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 12:18 am

shos sau joker io as zice sa nu mai asteptati sa sai luati adminu ca asta injura toat a ziua daca nui convine ceva si se comporta de parca ar avea 6 ani!
Back to top Go down
High




Posts : 12
Join date : 2008-01-25

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: High   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 2:43 am

RuShEr wrote:
shos sau joker io as zice sa nu mai asteptati sa sai luati adminu ca asta injura toat a ziua daca nui convine ceva si se comporta de parca ar avea 6 ani!

Rusher a injurat si eeri pe Bycastor pacat ca nu am facu print la intrbat dc injuri asa el mia rapsuns "de nervi " cum el isi descarca nervi pe altii Smile))) chiar pe Iulius la injurat trb luate masurii cu ala Wink Wink Wink
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Reclamatie OvaS[rezolvat]   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeTue Feb 05, 2008 5:45 am

Unii adminii injura mai tot timpul si nu se iau masuri.total aiurea sa te legi de un jucator fara motiv.ar trebui sa se dea niste avertizari(ultima avertizare inainte de a i se scoate adminul).
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Reclamatie OvaS[rezolvat]   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 10:15 am

ms pr reclamatzie o sa rezolvam problema cu injuraturile adminilor Wink
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Reclamatie OvaS[rezolvat]   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 3:12 pm

Se poate mai repede?sa se observe rezultate?
Back to top Go down
<IuLiUs>

<IuLiUs>


Posts : 19
Join date : 2008-02-03
Location : undeva ..pe aiCi

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: re: Reclamatie OvaS   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 3:54 pm

is deacord cu aceste ..invinuiri asupra lui ovass injura in continuu,,shi is mult mai multe chestii ... Like a Star @ heaven elephant
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Reclamatie OvaS[rezolvat]   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 8:57 am

Topic inchis
Back to top Go down
Sponsored content





Reclamatie OvaS[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Reclamatie OvaS[rezolvat]   Reclamatie OvaS[rezolvat] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Reclamatie OvaS[rezolvat]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» butul de ovas[rezolvat]
» reclamatie[rezolvat]
» Reclamatie !!![rezolvat]
» reclamatie lui j.zor[rezolvat]
» Reclamatie[rezolvat]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Serverul ResitaZone:::... :: <===Reclamatii===>-
Jump to: