ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 PAREREA MEA :)[rezolvat]

Go down 
4 posters
AuthorMessage
SpArTaCuS




Posts : 25
Join date : 2007-12-26
Age : 30
Location : RESHITZA

PAREREA MEA :)[rezolvat] Empty
PostSubject: PAREREA MEA :)[rezolvat]   PAREREA MEA :)[rezolvat] Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 8:18 am

SUGESTIA MEA : AM JUCAT MULT PE UN SER NUMI ROHACKS SI ACELA AVEA SLAY AUTOMAT LA MULTE MAPE..DE EXEMPLU LA D2(CT KRE FACEA RUSH MAI MULT DE USA DIN PARTEA STANGA..PRIMEAU SLAY AUTOMAT)SAU LA ASSAULT(T KRE IESEAU DIN CASA PRIMEAU SLAY AUTOMAT)...SINCER MI-AR PLACEA SA JOC CS PE MAPE CU REGULI..NU FREE GAME affraid (BINE-NTELES DOAR LA UNELE MAPE Very Happy)
P.S.:REGULILE SA FIE VOTATE PE FORUM...K FIECARE ADMIN SA LE POSTEZE PE SER LA INCEPUT DE FIECARE MAPA
MULTUMESC PT INTELEGERE SI ASTEPT RASPUNS
Back to top Go down
InfeRnaL
Moderator
Moderator
InfeRnaL


Posts : 42
Join date : 2007-12-06
Age : 114
Location : pE LuNA RoSiE

PAREREA MEA :)[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: PAREREA MEA :)[rezolvat]   PAREREA MEA :)[rezolvat] Icon_minitimeThu Feb 07, 2008 12:31 pm

da si cu spawn primele 2 secune era faina chesita aia,show ia vezi dak poti sa rezolvi ca ar fi mai fain asa dar totus ar trebui sa avem si noi altfel decat acolo adik sa fie ceva personalizat si sa nu fie la fel ca pe alte servare...nu zic ca nar fi fain dar sa ii copiem pe altii e aiurea....ziceti si alte pareri Cool
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

PAREREA MEA :)[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: PAREREA MEA :)[rezolvat]   PAREREA MEA :)[rezolvat] Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 2:42 pm

Si Aici Scrii cu Caps Lock Evil or Very Mad Ai o sugestie Buna,dar show decide ce se intampla.E ultima data cand scrii cu Caps Lock
Back to top Go down
<IuLiUs>

<IuLiUs>


Posts : 19
Join date : 2008-02-03
Location : undeva ..pe aiCi

PAREREA MEA :)[rezolvat] Empty
PostSubject: re parerea mea :)!   PAREREA MEA :)[rezolvat] Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 1:15 am

sunt de acord ...e o sugestie buna ;Wink
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

PAREREA MEA :)[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: PAREREA MEA :)[rezolvat]   PAREREA MEA :)[rezolvat] Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 9:10 am

Inchis.pentru lipsa de raspunsuri
Back to top Go down
Sponsored content





PAREREA MEA :)[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: PAREREA MEA :)[rezolvat]   PAREREA MEA :)[rezolvat] Icon_minitime

Back to top Go down
 
PAREREA MEA :)[rezolvat]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Despre Server:::... :: <===Sugestii Server===>-
Jump to: