ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 valek & atx lame eu??

Go down 
+3
VaLeK
e chiar JoKeR?
Fak3
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Fak3




Posts : 2
Join date : 2008-03-20

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeThu Mar 20, 2008 6:46 am

Sa incep cu inceputul povesti

Joc de 4 ani + cs bineinteles cu pauza pt ca am si eu un real life deci am inceput sa joc pe srv cu nikul Fak3--:Olanda--KsV--Reddemer--TLoTM Ultimul nick name cu care am avut de asemenea numeroase probleme nu mai departe de ieri seara cand am luat fk off si dupa care ban de la Valek am intrat inapoi si am cerut o explicatie cred ca am acest drept sa stiu motivut normal mi sa spus ca sunt codat nu mi sa facaut poze demo nik cat timp a durat harta inferno am mai primit un ban dar nimeni nu a vrut sa spuna care admin pt ca nu vor sasi faca probleme dar cu banul sunt sigur ca am primit de la lame eu pt ca la sfarsitul harti inferno a fost schimbata in train unde miam luat din nou ban de la lame eu find doar doi admini pe srv igoana si lame bineinteles igoana nu mia dat ban find in clan cu el CsTrike * ROG PE CINEVA CARE ARE PUTERE PE SRV SA FACA CEVA SI POATE SA INVETE PE ACESTI DOI ADMINI CUM SA ISI FOLOSEASCA ADMINUL multumesc.

cu toate cele intaplate am sa continui sa joc pe srv si nu imi voi mai schimba nickul poate odata si odata o sa scap si eu de invinovatire asupra coadelor deci am sa continui cu nikul Fak3 si rog admini inainte de a da ban fk off sa faca un demo poze daca li se pare ca nu este in regula ceva.

Cat despre valek si lame eu am vazut ca mai sunt reclamati sunt alti playery skillati care li sar putea acorda un admin si sunt de asemenea multii foarte multi admini pe srv dar majoritatea nu stiu sasi foloseasca sau mai bine zis nu folosesc adminul cum trebuit ci doar pt imunitate fata de un normal player ABUZZZZZZZZ! ROG A SE LUA MASURI IN ACEST CAZ AL MEU MULTUMESC GL AND HF CYA.
Back to top Go down
Fak3




Posts : 2
Join date : 2008-03-20

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 12:32 pm

Credeam ca este un srv cum trebe avand si forum o groaza de adminii etc dar defapt nu este nici o diferenta dintre srv asta si srv care le gaseam la lan inainte imi pare rau sa vad asta dar nu am alta parere nimeni sa se ocupe de reclamatiile aduse unui admin care nu isi foloseste adminul cum trebe ma rog nu e prima abatere pt nici unu din ei dupa parerea mea li sar putea retrage adminu si dati adminul lor altora care sunt capabili.
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeFri Mar 21, 2008 2:21 pm

hmmm o sa stau de vorba su showm4n .... sa vedem la ce concluzie se ajunge.este clar ca situatzia nu ramane asa ..
10X pt reclamatzie
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 12:50 am

Daca vi se pare normal sa traga prin perete si dupa aceea sa iasa tragand exact unde era omul.. atuncea sunt si eu pro sa raman fara admin ca este mai bine.. Joker Stergel nu mai vorbi cu nimeni ca este mai bine..multumesc. cheers
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeSat Mar 22, 2008 12:53 am

scuze ca mai zic.. ceva dar domnule Fak3 banu sa dat de catre server pt ca acea zii sau dat multe banuri de catre server... intrebatil si pe Apolo si pe Show.. ca trebuie sa stie amandoi si nu sunt singurul care a zis ca iti fuge Tinta domnul Fak3...atata am avut de zis...si daca nu o fo ban de 99 min care il dau pt lag degeaba acuzi... hai ca nu am chef sa ma enervez.. sterge adminul ca sa pot juca cum trebuie si eu... sa fac ca si alti rang si alea:
Back to top Go down
Sh0wM4n
Admin
Sh0wM4n


Posts : 38
Join date : 2007-12-05
Age : 34
Location : MuNcHeN

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeWed Mar 26, 2008 7:18 am

Despre acest player nu sunt prea multe de zis ... dupa cum zice si Valek .. iese trangand ... este imposibils a nu fie codat dupa ce se aud gramezi de pasi de peste tot si el joaca la sunet ...Neutral deci sa ma lase cu comentarii dinastea absurde!!! gG Valek;)
Back to top Go down
http://www.resitaz0ne.page.tl
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeThu Mar 27, 2008 9:39 am

sti cine e show? fratele lui marius .. a inceput cs de cand am inceput si eu adica cu vo 5-6 ani in urma.. chill alls nu e codat .. Wink
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeFri Mar 28, 2008 1:11 pm

Jokere si eu joc de 3 ani.. dar asta nu insemna ca .. gata trag ... asa de bine incat stiu perfect pe unde se afla oamenii.. ca doar.. are vechime .. apai cum vreti voi.. Bv lui daca nu este codat.. dar pana nu intri pe el si vezi cum joaca.. si mai ales ca nu am fost singur care a observat.. asta este. si la sunet joc si eu .. am sistem pus... si crede`ma ca aud si eu ce aud alti.Bafta
Back to top Go down
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 5:36 am

lol valek .. sincer nu iau apararea nimanui
spuneam doar ca eu aveam clan pe vremea aia si el era la inceput ca si mine.. e vecin cu mine si tot o data si pieten cu mine..joaca bine ,am fost la el, jucam o runda eu o runda el si dea aia spun ca e + bun
pe langa asta sunt playeri care evoluiaza in skill inuman de repede .. sa va zic eu catziva? ares nosferatul bogdy mar!us .. asa ca nu conteaza cum joci sau ce sunet ai (apropo cel mai bine se disting sunetele in cs ascultand la casti nu in 5.1 Wink )
in fine.. raman la parerea ca nu e codat .. desii orice e posibil in lumea asta .
pace!
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeSat Mar 29, 2008 3:12 pm

Joker.. uite mi`ai dat exemplu.. niste jucatori.. Ares de exemplu la`m prins si eu cu coduri si Show... eu pe serverul lu Sharky si Show pe resita.. acuma.. pana la proba contrarie va rog. sa va uitati si voi .Multumesc.Pace Smile
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 9:04 am

Sunt de acord cu valek.zice un mare adevar.dar daca nu vreti sa vedeti asta e altceva Twisted Evil
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 1:40 pm

apai sa se ia masuri asta doresc daca sunt vinovat...ca samai incheiem si acest topic,ce mam ira faptul ca lame nu zice nimika.. interesant.ok Baft aall
Back to top Go down
oxxer




Posts : 11
Join date : 2008-03-09

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeTue Apr 08, 2008 3:10 pm

curios ca sunt unii admini care isi dau seama din prima daca X este codat doar pt k iese tragand sau "ii sare tinta", dar la randul lor, sunt convins ca daca jucatorii pe care ei ii stiu ca joaca bine (lista lui joker de ex Laughing ) ar intra in fiecare zi cu alt nume, tare as vrea sa vad cate 'nspee mii de banuri si-ar lua.


la topic: nu cunosc jucatorul nu l-am vazut niciodata. o intrebare: ai steam fak3 ?
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeWed Apr 09, 2008 1:57 pm

oxer o data ce stai nemiscat.. dupa zid sa nu imi spui ca tu sti ca el se afla acolo si tragi prin perete dupa care sari si direct hop lai omorat.. deci te rog.. si nu lam vazut numai eu... iar cu tinta ca`i sare... acuma si eu joc destul de bine.. iar poze si demo precum am mai zis nu`i mai prinzi asa de usor....pan acuma sa sti ca nu m`am inselat.dar fie Smile se discuta Smile
Back to top Go down
oxxer




Posts : 11
Join date : 2008-03-09

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 10:47 am

valek, la experienta mea pe acest srv (nenumarate ban-uri si injuraturi adresate mie), desi cu steam, desi cu albume de poze facute, inclin sa te contrazic.

in orice caz, fak3 asta nu mi-a raspuns la intrebare.
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 11:24 am

fie cum zici tu Very Happy am mai zis mai in sus pana la proba contrarie eu raman la parerea mea Smile
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 12:03 pm

oxxer sunt multi care dau ban aiurea pe server cateodata.dar eu imi dau seama cand cineva e codat si cand nu e.intai trebuie sa stii ce inseamna a fi admin si ce sa faci cu acel admin.unii il au degeaba.dar poate se vor schimba si ei
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 2:11 pm

adica Angel eu nu am inteles... sa inteleg ca am adminul degeaba ai ca dau airea ban???ca doar aicea este reclamatie facuta mie?
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeThu Apr 10, 2008 4:02 pm

Nu valek.tu esti printre adminii bunii(parerea mea).dar altii au admin degeaba si o sa vedem cum se descurca cand voi face regulile noi.
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 7:25 am

apai eu unu aastept noile reguli Smile
Back to top Go down
Mar!us

Mar!us


Posts : 7
Join date : 2008-02-09

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeFri Apr 11, 2008 7:49 am

oxxer, fak3 are steam de vreo 3-4 ani.Oricum nu mai conteaza ca nu mai joaca aici so saturat si omu de atatea banuri Very Happy.VaLeK sunt jucatori care dupa sunet/sau daca ai omorat unu din echipa lor stiu exact unde esti.Iati facut si poze si nu o avut wall Laughing.Si e cum o zis oxxer si eu acu 1 sap am intrat cu vreo 5-7 nickuri cu care nam jucat mai mult de 5-10 min ca miam luat ban/fuckoff direct.Cel mai bine inainte sa dai ban faci poze/te uiti pe el si o sa iti dai seama daca are coade.
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 6:26 am

Marius le`ai luat de la mine?? banurile>?>>ca eu nu cred ca de la mine ai luat ban sau fuckoff
Back to top Go down
Mar!us

Mar!us


Posts : 7
Join date : 2008-02-09

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 10:52 am

ValeK de la u nam luat niciodata Very Happy.Numa faza e ca daca eu/joker/show/oxxer/tu/tears ar intra cu alt nick o sa vezi u cum se comporta admini "uni".
Back to top Go down
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 1:38 pm

Eu unu am intrat si cu alte nick-uri.stiu ce fac unii admini.unii meritau sa zboare de mult dar vad ca tot sunt cu admin.daca eu le fac poze sau ma bag intre unii care ceata sau injura sunt considerat un admin care sufera.in fine
Back to top Go down
VaLeK
Recruit
Recruit
VaLeK


Posts : 107
Join date : 2007-12-15
Age : 41
Location : hunedoara

valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 12:35 am

apai Marius nu trebuie sa intru cu alt nick ca si asa cand intru cu al meu vad cum se injura si restul deci.. cel mai bine sa intre cu nickuri ascunse persoanele care pot sa si faca ceva impotriva,adca Show Joker Daca si Angel dar nu stiu.. deci. admini importanti care pot sa si taie un acces .. iei trebuie sa intre asha :(Eu unu zic sa se ia masuri si cu aceasta reclamatie ca deja deviem de la subiect Smile
Back to top Go down
Sponsored content





valek & atx lame eu?? Empty
PostSubject: Re: valek & atx lame eu??   valek & atx lame eu?? Icon_minitime

Back to top Go down
 
valek & atx lame eu??
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» reclamatie adminului VaLeK[rezolvat]
» reclamatie hs flav1 si atx lame eu[rezolvat]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Serverul ResitaZone:::... :: <===Reclamatii===>-
Jump to: