ResitaZone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ResitaZone

...:::Resita Cs 1.6 Server:::...
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat]

Go down 
+2
InfeRnaL
e chiar JoKeR?
6 posters
AuthorMessage
e chiar JoKeR?
Main Admin
Main Admin



Posts : 70
Join date : 2008-01-16

Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Empty
PostSubject: Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat]   Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:57 am

prin acest post doreesc sa reclam adminii : lame?eu? , bug_mafia , Jr A , danny, cappon3
domnilor admini admin nu inseamna :
1.intru pe svr , amx_csay , amx_say hy alls de 100 de ori ca flodezi svr
2. daca a iesit la vot o harta nu fortza tu marele admin si schimbi hata dupa 3 minute
3. daca esti on fa si tu 2 -3 snapshot-uri la cei ce crezi ca sunt codatzi sau in cazul in care urla playerii ca sunt codatzi anumitzi playeri
4.nu da ban aiurea (mafia) si daca te intreaba playerul de ce iai dat ban tu intrebi cine e ; justifica banul
5. daca esti on ai bunavointza si dai si u un amx_ban player-ul care are ping peste 150 ( bug_mafia, lame?eu?, jr A) ca nu te doare mana ! mam cam saturat eu stau spec cate 2 ore pe zi ca voi sa fectzi rank.. banul poate sa fie de la 1 la 99
6. inainte de a schimba o harta sau de a da vot dai in consola amx_tsay sau say_team@ si intreaba: adminilor ce sa punem la vot ? ca nu te dor buricele degetelor , daca mai multzi admini sunt de acord cu o harta atunci aia se pune la vot! nu mai saritzi repede cu amx_map awp_bycastor ca vrea solo sau mai stiu eu care ca inainte cu 1 harta a fost awp_bycastor dar tu nu ai de unde sa sti ca nu ai fost pe svr!
7.tzinetzi minte admin nu inseamna zeu suprem .. esti doar un palyer care are anumite facilitatzi de la ownerul acestui svr !
8.domnule capone nu vezi ca dintre totzi playerii tu ai ping 300? itzi spune omul o data caponne fa ceva cu lag . de 2-3-4-5-6 ori tu nimic .. ee nuis tresa pingul nu? da bine ca sti da votemap cum inrii pe svr.. dai si u ininte un y/admin vezi cine e on cine nu Wink


sunt mult mai multe dar nu mai imi aduc aminte acum ...

P.s : adminii de mai sus amintitzi nu uitatzi ca sunt cu oki pe voi ! nu doresc ca prin acest post sa fac rau cuiva sau sa fac pe cei de mai sus amintitzi sa ramana fara admin dar pur si simplu ma simt aiurea cand vad ca sunt singurul dintre noii admini care isi da interesul pt acest server.. de fapt de ce sa fiu eu mai streat ca altul? pai domnilor hai sa ne facem treaba daca tot aveam ocazia.. spun asta pt o mai buna desfasurare a jocului pe svr

Respect :showman , link , wkn , imfoumaus,GbS^bOgDy ,infernal gg 2 alls facetzi o traba destul de buna , continuatzi sa si o sa devina cel mai bun svr public !


Last edited by on Mon Jan 21, 2008 9:14 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
InfeRnaL
Moderator
Moderator
InfeRnaL


Posts : 42
Join date : 2007-12-06
Age : 114
Location : pE LuNA RoSiE

Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat]   Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:19 am

are perfecta dreptate...show scoate-i si u adminu lu capone ca are lag in prostie si nare rost sa fie admin cat despre ceilalti ar trebui sa respecte regulile unui admin.
se spune ca pe servar poate sa iti creasca adminu in functie de orele petrecute pe servar dar se poate si taia in functie de cat de bun esti ca administrator!!!
Back to top Go down
linK




Posts : 7
Join date : 2007-12-23

Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat]   Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:45 am

da si eu sunt de acord cu cei 2
Back to top Go down
GbS^bOgDy

GbS^bOgDy


Posts : 8
Join date : 2007-12-24
Age : 28
Location : Reşiţa

Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Empty
PostSubject: ...   Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 9:29 am

joker..ai perfecta dreptate..te sustzin..shi nu uita esti cel mai mare si cel mai matur(+ ceilaltzi admini) dintre noi si eu cel mai mik dintre noi nush cata treaba buna fak pe server,dar eu zik ca suntem in stare sa mentzinem serv !!!...showman repet...ai grija cui mai dai admin !!!...aa si app...am scapari si eu ca am 12 ai,dar nu mari...mai dau slapuri cu 0 dmg la ct care campeaza...shi na ma enerveaza campatul Very Happy...sper sa nu mai fak magaria asta sa ii slapez pe campari Smile)...








respect:e chiar JoKeR ?,infamous,SHOWMAN(desigur:))),infernal,link,whiplash,wkn(kiar daka ne cam ciodanim,dar cred ca putem fii prieteni)...shi pt ceilaltzi care ishi fac treaba ca num ai shtiu care sunt
Back to top Go down
Sh0wM4n
Admin
Sh0wM4n


Posts : 38
Join date : 2007-12-05
Age : 34
Location : MuNcHeN

Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Empty
PostSubject: Stai Linistit   Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Icon_minitimeTue Jan 29, 2008 8:31 am

Da am observat si eu asta ... Stati linistiti ca o sa scot admine.... si am sa tin cont de tot ce ati zis in reclamatiile de mai sus ...
Back to top Go down
http://www.resitaz0ne.page.tl
TeArS_AngeL
Site Moderator
Site Moderator
TeArS_AngeL


Posts : 184
Join date : 2008-01-16
Location : Undeva Departe

Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat]   Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Icon_minitimeTue Apr 01, 2008 8:43 am

Locked
Back to top Go down
Sponsored content





Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Empty
PostSubject: Re: Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat]   Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat] Icon_minitime

Back to top Go down
 
Unde ii gasesti Doamne?[rezolvat]
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» jr z0r[rezolvat]
» ...[rezolvat]
» SaL!![rezolvat]
» .....[rezolvat]
» Suuuuuuugeeestieee!![rezolvat]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
ResitaZone :: ...:::Serverul ResitaZone:::... :: <===Reclamatii===>-
Jump to: